Przebudowa budynku hotelu na Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznym oraz budowa pawilonu wystawowego

Nazwa zadania:

„Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa istniejącego budynku hotelu na "Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznym" oraz budowa pawilonu wystawowego "

W ramach zadania planuje się rozbudowę, przebudowę i nadbudowę istniejącego budynku hotelowego oraz budowę pawilonu wystawowego.

Budynek istniejącego hotelu po rozbudowie, nadbudowie i przebudowie będzie obiektem sześciokondygnacyjnym w części zachodniej, trzykondygnacyjnym w części środkowej i parterowym w części gospodarczej z kotłownią (część wschodnia).

Projektowana rozbudowa przewidziana jest od strony północnej istniejącego budynku, w poziomie przyziemia i parteru oraz od strony południowej i zachodniej o wiatrołapy i klatki schodowe (dostosowane do wysokości budynku). Budynek przykryty zostanie dachem wielospadowym o nachyleniu do 50°. Pokrycie dachu blachą imitujące pokrycie gontowe.

Budynek pawilonu wystawowego stanowił będzie uzupełnienie i kontynuację zabudowy oraz uzupełnienie programu funkcjonalnego budynku mieszczącego Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznym. Projektowany pawilon będzie budynkiem parterowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym, posiadający rzut zbliżony do litery U.

Budynek zostanie wykonany w technologii tradycyjnej. Elewacje budynków wykańczane tynkiem cienkowarstwowym w pastelowych kolorach oraz okładziną z kamienia naturalnego.


 

KPB w Krośnie SA Generalny Wykonawca - kompleksowa realizacja inwestycji

 

 

Kierownik Budowy: mgr inż. Jaromir Białek

 

 

 

 

 

  • Zasięg: Działalność krajowa
  • Rodzaj: Obiekty użyteczności publicznej
  • Status: W budowie
  • Inwestor: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państowe Nadleśnictwo Stuposiany, 38-713 Lutowiska
  • Realizacja: 2013 - 04.2015

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice