Galeria Sanok - budynek handlowo-usługowy z parkingami i infrastrukturą techniczną

Nazwa zadania:

Budowa budynku handlowo-usługowego wraz z parkingami i infrastrukturą techniczną w Sanoku, w rejonie ul. Jagiellońskiej i Daszyńskiego.

 

Główne założenia projektowe:

W podstawowym założeniu inwestycji obiekt ma zapewnić większą ilość miejsc parkingowych z dogodnym dojazdem i usprawnieniem komunikacji w tej części Miasta i wzbogacić Miasto o budynek handlowo usługowy mogący zapewnić szereg usług o charakterze komercyjnym (handel, usługi, gastronomia).

Budynek ma usystematyzować zabudowę w tej części miasta. Będzie to budynek nie podpiwniczony, z czterema kondygnacjami, z czego najniższa będzie stanowić w znacznej części zamknięty garaż. Ponadto układ morfologiczny terenu pozwolił zaprojektować parking dla samochodów osobowych zarówno na poziomie terenu jak i na dachu budynku (czwarta kondygnacja).

Galeria Sanok - budowa KPB w Krośnie SA

Sprawną komunikację pionową w obiekcie zapewnią trzy klatki chodowe z windami. Ponadto druga i trzecia kondygnacja zostanie połączona ruchomymi schodami.

Na piętrach wydzielonych pod handel wydzielonych będzie ok. 30 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni ok. 6 tyś. metrów kwadratowych. Na parkingach powstanie ok. 170 miejsc parkingowych.

 

KPB w Krośnie SA realizuje budowę kompletnego obiektu od podstaw wraz z zagospodarowaniem terenu.


Projekt:

Kapackie Centrum Obsługi Inwestycji, ul. Grodzka 26 Krosno

mgr inż. arch. Paweł Spędzia


 

KPB w Krośnie SA Generalny Wykonawca - kompleksowa realizacja inwestycji

 

  • Zasięg: Działalność krajowa
  • Rodzaj: Obiekty usługowe
  • Status: Zrealizowane
  • Inwestor: Galeria Sanok Sp. z o.o.
  • Kubatura: 51 775 m3
  • Powierzchnia: 11 042,7 m2

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice