Budowa zespołu jednorodzinnych budynków mieszkalnych - Osiedle Tarnopolska - Rzeszów

Nazwa zadania:

„Budowa zespołu sześciu budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zespołu czterech budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Rzeszowie przy ul. Tarnopolskiej”.

Budynki zostały zaprojektowane jako mieszkalne, jednorodzinne o wymiarach zewnętrznych 15,05 x 13,55m. Są to domy parterowe, niepodpiwniczone z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Budowane w technologii tradycyjnej na fundamencie żelbetowym.

 

Zakres robót:

1. Wykonanie robót budowlanych stanu surowego otwartego (bez okien, drzwi i bramy): sześciu budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej – segment A, czterech budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej – segment B, jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego – segment C

2. Wykonanie elewacji budynku

3. Wykonania izolacji cieplnej z wełny mineralnej w połaci dachu poddasza bez konstrukcji i płyt g-k

4. Wykonanie odboju wokół budynku z kostki brukowej

5. Wykonanie chodnika od furtki do drzwi wejściowych wraz z podjazdem do garażu z kostki brukowej gr. 6 cm szarej na podbudowie gr. 30 cm wraz z obrzeżami.

Osiedle Tarnopolska

W skład osiedla wchodzić będzie 10 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dom jednorodzinny. Osiedle położone jest w południowej części Rzeszowa w dzielnicy Budziwój.

 

więcej informacji na stronie inwestora: www.boz-development.pl

  • Zasięg: Działalność krajowa
  • Rodzaj: Budownictwo mieszkaniowe
  • Status: W budowie
  • Inwestor: Firma Handlowa BOZ Rzeszów S.A

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice