Przedsiębiorstwo Fair Play 2007

Gala finałowa X jubileuszowej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” odbyła się 7 grudnia 2007 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Jak co roku spotkali się na niej Laureaci tegorocznej edycji oraz znakomici przedstawiciele życia gospodarczego i politycznego.

Co roku zainteresowanie programem rośnie, do X edycji programu zgłosiło się 776 przedsiębiorstw z całej Polski, 720 ukończyło ją z wynikiem pozytywnym (w tym także Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA), otrzymując tym samym tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2007".

Wśród Laureatów X edycji programu, tradycyjnie już zostały rozdane nagrody główne programu - Statuetki, przyznawane firmom, które w 2007 r. wśród Laureatów wyróżniły się w sposób szczególny, między innymi podejmując niestandardowe działania na rzecz klientów, kontrahentów, pracowników czy też na rzecz osób potrzebujących pomocy.

Każdego roku zwiększa się liczba firm, które zaliczamy do elity "Przedsiębiorstw Fair Play". Należą do niej przedsiębiorstwa, które w kolejnych edycjach otrzymują Złote Statuetki "Przedsiębiorstwo Fair Play" (wręczane przedsiębiorstwom, które pięciokrotnie, w kolejnych edycjach przeszły pozytywną weryfikację i uzyskały certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play") oraz Laury "Przedsiębiorstwo Fair Play". Nagradzane nimi firmy swoją działalnością udowadniają, że prowadzenie przedsiębiorstwa zgodnie z zasadami fair play, przynosi wymierne korzyści, jak podkreślają również finansowe.

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice