Certyfikat PRZEJRZYSTA FIRMA

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż firma Dun&Bradstreet Poland we współpracy z Partnerami programu przyznała naszej firmie prestiżowy certyfikat "Przejrzysta Firma".

Certyfikat „Przejrzysta Firma” jest potwierdzeniem, że zdobywca tytułu prowadzi działalność w sposób przejrzysty i zgodny z najwyższymi standardami i zasadami partnerstwa biznesowego.

To szczególne wyróżnienie przyznane Krośnieńskiemu Przedsiębiorstwu Budowlanemu S.A. świadczy o uczciwości firmy i rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.

Certyfikat ten uznaje jasność i klarowność sytuacji finansowej firmy KPB w Krośnie S.A. oraz jest potwierdzeniem, że przedsiębiorstwo zawsze postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami. Jednocześnie świadczy to o otwartości naszej firmy na swoich klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Wszystko to daje gwarancję bezpieczeństwa i współpracy na najwyższym poziomie.

Podkreślić należy to, że do dziedziny odpowiedzialnego biznesu należy również transparentność działań prowadzonych przez przedsiębiorstwo. Przejrzystość w funkcjonowaniu firmy stanowi formę gwarancji dla jej klientów, że przedsiębiorstwo działa w sposób odpowiedzialny.

Tytuł przyznała firma Dun&Bradstreet - międzynarodowy koncern zajmujący się analizą wiarygodności firm i przedsiębiorstw.

Firma D&B już od ponad 160 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. To właśnie solidność informacji jest podstawą rozwiązań D&B, na których polegają klienci firmy. Rozwiązania D&B w zakresie zarządzania ryzykiem wykorzystywane są w celu zwiększania rentowności oraz minimalizowania ryzyka w obrocie gospodarczym. Rozwiązania D&B w zakresie sprzedaży i marketingu umożliwiają zwiększanie przychodów poprzez wyszukiwanie potencjalnych partnerów handlowych i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami. Rozwiązania D&B z zakresu zarządzania zaopatrzeniem służą do oceny efektywności przyjętej strategii zaopatrzenia. Ponad 90 procent firm z listy Business Week Global 1000 podejmując decyzje biznesowe, opiera się na danych zaufanego partnera – firmy D&B.

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice