Wybudowaliśmy nowe obiekty dla DPS w Foluszu

  

2012

7

wrz

W imponującym tempie KPB w Krośnie SA kompleksowo zrealizowało inwestycję dla Powiatu Jasielskiego, w ramach budowy nowych obiektów wchodzących w skład Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.

Trwająca niecały rok realizacja rozpoczęła się od rozbiórki starego budynku. Następnie od podstaw powstał nowy, funkcjonalny pawilon, w którym znajdują się pomieszczenia kuchni, stołówki, pralni wraz z wyposażeniem oraz inne pomieszczenia stanowiące zaplecze socjalne placówki.

Ponadto wykonaliśmy specjalną przewiązkę projektowaną pod kątem osób niepełnosprawnych, która połączyła dotychczas oddzielne budynki DPS.

Celem tej inwestycji jest przede wszystkim poprawa warunków dla podopiecznych przebywających w DPS w Foluszu, likwidacja barier architektonicznych, poprawa warunków pracy personelu oraz dostosowanie obiektów do aktualnych wymogów sanitarno-higienicznych, pożarowych.

Nowe budynki wraz z infrastrukturą oraz zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi, spełniają normy polskie oraz unijne standaryzujące działalność tego typu jednostek organizacyjnych.

Doświadczenie oraz potencjał techniczny naszej firmy, wzorowo przełożyły się na wykonawstwo nowych, gotowych już obiektów Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć gotowych obiektów.

Nowe obiekty DPS Folusz

fot. Tomasz Landorf

Nowe obiekty DPS Folusz

fot. Tomasz Landorf

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice