Wspieramy szkolenie i wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport

  

2010

7

sie

KPB w Krośnie SA udziela wsparcia Fundacji Promocji Sportu EKOBALL z siedzibą w Sanoku, której celem jest szkolenie i wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport. Fundacja dokłada wszelkich starań aby młodym adeptom piłki nożnej stworzyć dobre warunki do uprawiania tej dyscypliny i możliwie jak najbardziej uatrakcyjnić proces szkoleniowy. Dlatego, oprócz regularnych treningów Ekoball organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci, oraz bierze udział w największych tego typu imprezach w Polsce.

Strategicznym celem Fundacji jest stworzenie ośrodka szkoleniowego z doskonałą bazą treningową, obejmującego swoim zasięgiem całe Bieszczady.

Oprócz głównego nurtu działalności, jakim jest szkolenie dzieci, Fundacja Ekoball duży nacisk kładzie również na promocję zdrowego, sportowego stylu życia.

Z logo EKOBALL na koszulce może grać praktycznie każdy młody chłopak. Oczywiście potrzebna jest zgoda rodziców, no i trochę... zapału.

Większość młodych piłkarzy Fundacji pochodzi z naborów prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie Sanoka i okolic. Pracujący tam nauczyciele wychowania fizycznego wyszukują chłopców, którzy mają odpowiednie predyspozycje do gry w piłkę nożną.

Młode talenty wyławiane są również na turniejach i imprezach piłkarskich organizowanych przez fundację. Każdy, kto czuje w sobie żyłkę piłkarza może przyjść na trening lub skontaktować się z Fundacją. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdują się na  stronie internetowej www.ekoball.pl

Fundacja Promocji Sportu EKOBALL

zdjęcia pochodzą z serwisu www.ekoball.pl

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice