Wojewódzkie Święto Budowlanych w Rzeszowie

  

2011

25

paz

W dniu 14 października br. odbyły się w Rzeszowie Okręgowe Obchody Dnia Budowlanych 2011 zorganizowane przez Związek Zawodowy „Budowlani” – Okręg Podkarpacki.

W części oficjalnej uroczystości oprócz wystąpień zaproszonych przedstawicieli instytucji związanych z budownictwem wręczone zostały odznaczenia, honorowe odznaki, medale okolicznościowe dla wyróżniających się osób z podkarpackiego środowiska budowlanego i związkowego.

Nie zabrakło też przedstawicieli naszego Przedsiębiorstwa. Ze strony KPB w Krośnie S.A. w uroczystościach udział wzięli; Dyrektor Produkcji – Piotr Zawisza, ZZ „Budowlani” reprezentowali; Przewodniczący – Marek Petrykowski, Wiceprzewodniczący - Tadeusz Karnasiewicz, Członek Zarządu – Maria Skotnicka i emerytowany wieloletni działacz związkowy – Tadeusz Barłóg.

Kapituła Odznaki „Zasłużony dla Budownictwa” w tym roku postanowiła przyznać Złotą Odznakę „Zasłużony dla Budownictwa” naszemu wieloletniemu pracownikowi – Tadeuszowi Karnasiewiczowi – za szczególne zasługi dla rozwoju budownictwa.

Medalami okolicznościowymi z okazji 120-lecia istnienia Związku Zawodowego „Budowlani” uhonorowani zostali – Tadeusz Barłóg i Marek Petrykowski.

Tegoroczna uroczystość była okazją do wymiany poglądów na temat rozwoju budownictwa na Podkarpaciu i bieżących problemów z jakimi borykają się przedsiębiorstwa budowlane w naszym regionie.

Okręg Podkarpacki Z.Z. "Budowlani" >>

Wojewódzkie Święto Budowlanych w Rzeszowie

fot. M. Petrykowski

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice