Stanisław Borowski bohaterem kalendarza KPB 2016 - wernisaż

  

2016

8

lut

Końcem minionego roku odbyło się szczególne wydarzenie kulturalne z okazji premiery kalendarza KPB na 2016 rok. Stanisław Borowski to światowej sławy artysta, tworzący w szkle, którego dzieła mamy zaszczyt prezentować kalendarzu.

Dowiedz się więcej o artyście >>

Honorowymi gośćmi wernisażu była rodzina Borowskich wraz z przyjaciółmi.

Spotkanie odbyło się w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie i zgromadziło wiele osób związanych z życiem kulturalnym miasta, a także szklaną twórczością.

Przy piecu hutniczym odbył się wspaniały koncert Piotra Nowaka, muzyka zespołów Blackout i Breakout, oraz klimatyczny występ Anny Łopuszańskiej.

Wydanie kalendarza 2016 jest jubileuszową - 20 edycją tej formy promocji i wspierania sztuki i kultury przez Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA.

Z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w nasze przedsięwzięcie, wszystkim artystom, którzy na przestrzeni ostatnich 20 lat z wielką pasją nas wspierali, a przede wszystkim dziękujemy wszystkim gościom - uczestnikom wernisaży.

 

Zobacz również wpis oraz zdjęcia na stronie CDS >>

 

Przeżyjmy to jeszcze raz - zapraszamy do obejrzenia filmu ze spotkania:Prezentacja kalendarza KPB 2016 - spotkanie ze Stanisławem Borowskim

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice