Spotkanie ze studentami PWSZ w Krośnie

  

2009

8

cze

W dniach 3-4 czerwca 2009r przedstawiciele Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego SA uczestniczyli w spotkaniach ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

Spotkania te były inauguracją cyklicznego, unijnego projektu realizowanego przez uczelnię pod nazwą „Kurs na gospodarkę”.

Realizowany projekt skierowany jest do studentów PWSZ - przyszłych absolwentów i pomoże im skutecznie odnaleźć się na rynku pracy.

W dniu 3 czerwca w ramach Targów Pracy studenci mieli możliwość szerzej zapoznać się z naszą firmą jako potencjalnym pracodawcą.

W dniu następnym odbyło się szczególne spotkanie studentów z zaproszonymi przedstawicielami kadry zarządzającej trzech prężnych firm regionu: KPB w Krośnie S.A., GOODRICH Krosno Sp. z o.o. i ZRG Krosno Sp. z o.o.

Podczas spotkania, które przebiegało pod hasłem „Debata z Twoim przyszłym pracodawcą” studenci mieli niecodzienną możliwość zadawania bezpośrednich pytań do zaproszonych przedstawicieli firm.

Uczestniczący w dyskusji Prezes Zarządu KPB w Krośnie SA - Stanisław Materniak przybliżył studentom praktyczne aspekty związane z procesem rekrutacji oraz ewentualną karierą w naszej firmie, udzielając przy tym licznych, cennych rad i wskazówek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

Spotkanie ze studentami 3-4 czerwiec 2009r

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice