SŁONECZNA KOTLINA - osiedle mieszkaniowe w Jaśle

  

2009

31

maj

Trwa budowa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego na terenie miasta Jasła. Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. jest wykonawcą całego zakresu robót.

Osiedle SŁONECZNA KOTLINA w Jaśle jest jedną z najnowszych inwestycji spółki KPB-DEVELOPMENT, która należy do Grupy KPB.

Będzie to kameralne wielorodzinne osiedle mieszkaniowe składające się z pięciu budynków. Niskie koszty utrzymania i wygoda to główne atuty "słonecznych" mieszkań. Zastosowanie nowoczesnych metod przy budowie i energooszczędnych technologii, przedkładają się na niższe koszty utrzymania.

Ściany budynków murowane są z bloczków silikatowych - technologia ta ze względu na szczególne walory m.in. takie jak: wytrzymałość, trwałość, wysoka akumulacja cieplna czy wykonanie z wyłącznie naturalnych surowców - kwalifikuje się przede wszystkim do budowy domów mieszkalnych.

Mieszkańcy nowego osiedla tworzyć będą Wspólnotę Mieszkaniową, co gwarantuje im realną możliwość współdecydowania w zarządzaniu osiedlem, niski czynsz, pełną i szybką obsługę nieruchomości oraz pełną własność mieszkania i udziału w gruncie.

Informujemy, że wszystkie warianty mieszkań na osiedlu "Słoneczna Kotlina" w Jaśle można zakupić z dofinansowaniem w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim" zobacz: Tabela średnich wskaźników przeliczeniowych

Na podkreślenie zasługuje fakt, że "rosnąca w oczach" budowa obecnie należy do nielicznych faktycznie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w regionie.

Spółka KPB-Development ma również zamiar w niedługim czasie skutecznie zacząć kolejną inwestycję zlokalizowaną na terenie miasta Krosna. Zakupione zostały nowe tereny inwestycyjne położone w Krośnie przy ul. Parkowej, o powierzchni ok. 80 arów.

Na terenie tym projektowany jest zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych pod nazwą "Osiedle Parkowe". Zobacz również wcześniejsze zapowiedzi o planowanych inwestycjach w Krośnie

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy zamieszczonych w galerii poniżej. Więcej informacji oraz zdjęć znajduje się w dziale: REALIZACJE oraz na stronie www.kpb-development.pl

Materiały do pobrania

Słoneczna Kotlina w Jaśle (maj 2009)

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice