Ruszyła budowa „Osiedla Parkowego” w Krośnie - trwa sprzedaż mieszkań

  

2011

7

lip

KPB w Krośnie S.A. jest Generalnym Wykonawcą nowego, wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego w pobliżu centrum miasta Krosna, w obrębie ulic Grodzkiej i Parkowej.

Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja z punktu widzenia przyszłych mieszkańców.

Osiedle położone będzie bardzo blisko centrum miasta, a jednocześnie panować tam będzie spokój i cisza. Mieszkańcy będą mieć wrażenie przebywania poza miastem z dala od zgiełku i huku związanego z życiem miejskim. Poza tym uroku tej okolicy dodaje bliskość odnowionego ostatnio Parku Jordanowskiego. Nie bez znaczenia jest też bardzo łatwa dostępność komunikacyjna i bliskość wszelkich placówek typu: szkoła, sklep czy przychodnia lekarska.

Oprócz samej lokalizacji unikalną cechą „Osiedla Parkowego” jest jego koncepcja architektoniczna. Część mieszkań zaprojektowane zostały jako dwupoziomowe, większe lokale.

Oferta mieszkań na "Osiedlu Parkowym" skierowana jest do szerokiej grupy klientów. Projekt obejmuje zarówno kawalerki, jak i większe lokale dla całych rodzin.

Ponad połowa oferty to dwu- i trzypokojowe lokale o komfortowych rozkładach i zróżnicowanych metrażach. Ogółem osiedle liczyć będzie około 100 mieszkań. Poszczególne mieszkania będą posiadać powierzchnię od 36 do ponad 100 m kw.

Lokale zaprojektowane zostały z otwartym aneksem jadalnym lub zamkniętą kuchnią. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkon lub loggię.

Aktualnie trwa realizacja pierwszego etapu inwestycji tj. budowa dwóch obiektów mieszkalnych (budynek 1.1. i 2.1.), w których łącznie zlokalizowanych będzie 24 mieszkania, po 12 w każdym z nich.

Inwestorem tego projektu jest "KPB-Development" Sp. z o.o.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.kpb-development.pl oraz w dołączonym folderze do pobrania poniżej.

 

Materiały do pobrania

Budowa „Osiedla Parkowego” w Krośnie

czerwiec 20111

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice