Rabaty, promocje, nowości - zapraszamy do naszej hurtowni materiałów budowlanych

  

2016

6

cze

Firma KPB-Handel Sp. z o.o. działa na rynku materiałów budowlanych już od 16 lat. Spółka jest częścią GRUPY KPB powołanej przez Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA.

Hurtowania budowlana KPB-Handel oferuje materiały budowlane oraz rozwiązania systemowe potrzebne do budowy lub remontu wszelkiego typu obiektów "od fundamentu aż po dach".

Oferta KPB-Handel skierowana jest zarówno do budowlanych firm / ekip wykonawczych jak i do klientów indywidualnych, zapewniając kompleksową i sprawną obsługę wszelkich inwestycji budowlanych, począwszy od wielkogabarytowych obiektów, na mieszkaniach czy domkach jednorodzinnych kończąc.

Personel hurtowni to doświadczeni i kompetentni pracownicy, którzy zapewniają klientom merytoryczne doradztwo techniczne.

Wszystkie materiały budowlane, rozwiązania systemowe oraz narzędzia oferowane przez hurtownię KPB-Handel posiadają wymagane atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne.

Producenci i dostawcy hurtowni to wiarygodni i sprawdzeni partnerzy.

Zapraszamy na stronę internetową hurtowni: www.handel.kpb.com.pl >>Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice