Promocja Kalendarza KPB 2012

  

2012

7

sty

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. już od 17 lat wydaje unikalne kalendarze promujące lokalnych artystów i ich twórczość.

Ta zaproponowana przez KPB w Krośnie S.A. forma mecenatu kultury i sztuki od wielu lat okazuje się doskonałym pomysłem i odbija się głębokim, pozytywnym echem. Kolejne edycje kalendarza KPB cieszą się coraz większą popularnością.

Od kilku lat stałym miejscem prezentacji kalendarza KPB jest Muzeum Rzemiosła w Krośnie - Piwnica PodCieniami. Organizowane tam prezentacje kalendarza KPB to otwarte wernisaże połączone z promocją twórców i ich artystycznego dorobku. Uczestnicy mają niecodzienną możliwość spotkań z artystami w kameralnej atmosferze.

Prozaiczna czynność jaką jest codzienna rachuba czasu staje się z kalendarzem KPB wyprawą w świat sztuki w bezpiecznej atmosferze domowej galerii. Tym razem bohaterem kalendarza KPB 2012 został Władysław Kandefer – artysta uprawiający wiele rodzajów sztuk plastycznych, począwszy od rzeźbiarstwa, a skończywszy na malarstwie.

Oficjalna prezentacja kalendarza na 2012 rok odbyła się w dniu 30 grudnia 2011r. w Piwnicy PodCieniami - Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Zobacz również na stronie Liceum Plastycznego w Krośnie >>

Promocja Kalendarza KPB 2012

Autorem zdjęć jest Zdzisław Gil

Promocja Kalendarza KPB 2012

Zdjęcia pochodzą z galerii Liceum Plastycznego w Krośnie >>.

Autorem zdjęć jest Krzysztof Antosz.

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice