Paganella - wyjazd narciarski w Alpy

  

2010

6

kwi

W dniach 7 - 13 marzec 2010r pracownicy Grupy KPB oraz towarzyszący członkowie ich rodzin, uczestniczyli w firmowej wyprawie narciarskiej do alpejskiego ośrodka narciarskiego Paganella położonego w północnych Włoszech.

Paganella należy do dużego narciarskiego obszaru Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który jest rajem dla miłośników narciarstwa i największym okręgiem narciarskimi w południowo - wschodnich Alpach.

Zarówno narciarze początkujący jak i zaawansowani mistrzowie narciarstwa, znajdą tu doskonale przygotowane nartostrady o różnym poziomie trudności. Obszar ten to kompleks pętli narciarskich z trasami liczącymi ponad 360 kilometrów, z czego 280 kilometrów sztucznie naśnieżanych o różnym stopniu trudności, położonych na wysokości od 2500 m n.p.m. (Madonna di Campilio) do 3000 m n.p.m. (Tonale). Ponadto 150 wyciągów, dobra baza noclegowa, przepiękne widoki.

Karuzela narciarska Paganella jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w rejonie Val di Sole. Uczestnicy wycieczki mieli niecodzienną możliwość wyboru i szusowania na 60 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych trasach z nowoczesnymi wyciągami dochodzącymi do wysokości 2200 n.p.m.

Wieczorem po całodziennym białym szaleństwie nasi narciarze mogli odpocząć, korzystając z wielu atrakcji hotelu lub wybrać się na spacer po malowniczym miasteczku Molveno.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej

Spacer po Molveno 2

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice