Nowa realizacja - Galeria Sanok - nowoczesny obiekt handlowo-usługowy

  

2013

26

sie

Rozpoczęliśmy realizację nowego zadania budowlanego w Sanoku pod nazwą: Budowa budynku handlowo-usługowego wraz z parkingami i infrastrukturą techniczną w Sanoku, w rejonie ul. Jagiellońskiej i Daszyńskiego.

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane jest Generalnym Wykonawcą tej inwestycji.

W podstawowym założeniu inwestycji, projektowany obiekt ma zapewnić większą ilość miejsc parkingowych z dogodnym dojazdem i usprawnieniem komunikacji w tej części Miasta i wzbogacić Miasto o budynek handlowo usługowy mogący zapewnić szereg usług o charakterze komercyjnym (handel, usługi, gastronomia).

Budynek ma usystematyzować zabudowę w tej części miasta. Będzie to budynek nie podpiwniczony, z czterema kondygnacjami, z czego najniższa będzie stanowić w znacznej części zamknięty garaż. Ponadto układ morfologiczny terenu pozwolił zaprojektować parking dla samochodów osobowych zarówno na poziomie terenu jak i na dachu budynku (czwarta kondygnacja).

Galeria Sanok - budowa KPB w Krośnie SA

Sprawną komunikację pionową w obiekcie zapewnią trzy klatki chodowe z windami. Ponadto druga i trzecia kondygnacja zostanie połączona ruchomymi schodami.

Na piętrach wydzielonych pod handel wydzielonych będzie ok. 30 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni ok. 6 tyś. metrów kwadratowych. Na parkingach powstanie ok. 170 miejsc parkingowych.

 

KPB w Krośnie SA realizuje budowę kompletnego obiektu od podstaw wraz z zagospodarowaniem terenu.


 

KPB w Krośnie SA Generalny Wykonawca - kompleksowa realizacja inwestycji

 

Budowę prowadzi mgr inż. Jan Wojdyła mgr inż Jan Wojdyła


Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice