Naszym atutem jest kompleksowość

  

2011

28

lis

"Podczas gali z okazji Dnia Budowlanych 2011 KPB zostało uhonorowane tytułem "Pracodawcy Roku w Budownictwie 2010", a pan został wyróżniony za zasługi dla budownictwa Odznaką Honorową ministra infrastruktury.

Jakie podejście do działalności w branży skutkuje tak imponującymi osiągnięciami?

- Można to opisać dwoma słowami: zaangażowanie i pasja. Bez zaangażowania oraz swoistej pasji dla prowadzonej działalności, każde przedsięwzięcie z góry skazane jest na niepowodzenie. My wkładamy serce w naszą pracę, budujemy z pasją. To stanowi podstawę sukcesu, zwłaszcza w tak trudnej branży jaką jest budownictwo.

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane działa już ponad 40 lat. W tym czasie doświadczaliśmy zarówno wzlotów i upadków. Nie ominęły nas zawirowania związane ze zmianami ustrojowymi oraz wahaniami koniunktury. To właśnie nasze zaangażowanie spowodowało, że KPB SA jest dziś firmą o stabilnej pozycji rynkowej.

Prawdziwy sukces trzeba budować krok po kroku, systematycznie i cierpliwie. Musi być on osadzony na mocnych fundamentach. Sukces KPB oparty jest o przejrzyste zasady i reguły funkcjonowania firmy. W sposób uczciwy i z szacunkiem traktujemy naszych pracowników, partnerów, dostawców i przede wszystkich klientów..."

 

O działaności firmy i jej osiągnięciach, budowaniu wiarygodności marki oraz zakresie realizowanych prac  znajdziesz w wywiadzie z Andrzejem Gołąbkiem, prezesem zarządu KPB w Krośnie S.A. opublikowanym w Magazynie Gospodarczym Fakty >>.

 

Do pobrania poniżej

Materiały do pobrania

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice