Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. odznaczone Złotą Odznaką „Zasłużony dla Budownictwa dla Zbiorowości”

  

2010

13

paz

W dniu 8 października w Warszawie odbyły się coroczne Centralne Uroczystości z okazji „Dnia Budowlanych 2010”, zorganizowane przez Związek Zawodowy „Budowlani”.

W uroczystościach pod patronatem Ministra Infrastruktury, udział wzięli przedstawiciele Prezydenta RP, parlamentu, rządu, samorządów, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych, pracodawcy oraz związkowcy.

Tegoroczne obchody święta budowlanych miały szczególny charakter dla naszej firmy, ponieważ została ona odznaczona Złotą Odznaką „Zasłużony dla Budownictwa dla Zbiorowości”, przyznaną przez Kapitułę Odznaki „Zasłużony dla Budownictwa”, zaś nasz pracownik Pan Marek Petrykowski Honorową Odznaką „Za zasługi dla budownictwa”.

To zaszczytne wyróżnienie odebrał z rąk Przewodniczącego Kapituły – Zbigniewa Janowskiego Prezes Zarządu Andrzej Gołąbek, który wraz z Przewodniczącym Zarządu Zakładowego Z.Z. „Budowlani” Markiem Petrykowskim reprezentowali naszą firmę na tych uroczystościach.

Przyznanie tego wyróżnienia jest wyrazem podziękowania i wdzięczności dla wszystkich, którzy ciężką i uczciwą pracą przyczynili się do powstania, a następnie ponad czterdziestoletniego funkcjonowania na trudnym rynku budowlanym - Przedsiębiorstwa, które na trwałe wpisało się w historię rozwoju miasta Krosna i Podkarpacia. 

Jednocześnie informujemy, że nasze wspólne „świętowanie” Dnia Budowlanych 2010 wraz z pracownikami spółek zależnych odbyło się 2 października na obiektach „zaplecza” MOSIR Krosno. Za uczestnictwo i miłe spotkanie wszystkim uczestnikom dziękujemy.

Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej

Materiały do pobrania

Centralne Uroczystości z okazji „Dnia Budowlanych 2010” zorganizowane przez Z.Z. „Budowlani”

fot. Marek Petrykowski

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice