KPB wzorem owocnej współpracy świata biznesu i sztuki

  

2013

9

paz

Z ogromną satysfakcją informujemy, że magazyn"Art & Business" przyznał nam certyfikat FIRMA PRZYJAZNA SZTUCE w nagrodę za przykład owocnej współpracy świata biznesu i sztuki.

W maju 2013 roku Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA jako jedyna firma z Podkarpacia, zostało zakwalifikowane do konkursu "Firma Przyjazna Sztuce" organizowanego przez prestiżowe wydawnictwo Art & Business.

Więcej o tym znajdziesz tutaj >>

Celem konkursu jest promocja firm i miejsc, które są przyjazne sztuce, inspirują się nią, angażują w wydarzenia związane ze sztuką, promują działalność artystyczną i kulturalną; budowanie listy firm działających na rzecz sztuki, które stanowią godnych naśladowania współczesnych mecenasów. Ponadto ideą konkursu jest promocja sztuki jako wartości dodanej firmy.

Certyfikat „Firma Przyjazna Sztuce” jest przyznawany przez jury związane z miesięcznikiem „Art & Business”, składające się z artystów, ludzi kultury i biznesu. Przeznaczony jest dla podmiotów i miejsc, które ze sztuką związały się dobrowolnie, realizując swoją misję gospodarczą czy społeczną.

Firmy Przyjazne Sztuce 2013 >>

Podczas tej edycji konkursu oprócz weryfikacji przez jury, nasza firma zdobyła II miejsce podczas otwartego i publicznego głosowania.

KPB Krosno firmą przytjazną sztuce

Przy tej szczególnej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim za udzielone wsparcie i pozdrawiamy naszych przyjaciół i sympatyków.

Materiały do pobrania

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice