KPB w Krośnie S.A. fantastycznym wykonawcą !

  

2009

12

mar

Z nieukrywaną dumą pragniemy poinformować, że nasze wykonawstwo jest wysoko oceniane przez norweskich inwestorów.

Nasz potencjał techniczny, profesjonalizm, wiedza oraz zaangażowanie całego personelu firmy realnie przełożyły się na sprawną realizację budowy wytwórni prefabrykatów betonowych w Skurve Nord, Gjesdal Kommune na terenie Norwegii.

Świadczy o tym niżej przytoczona opinia Pana Egil’a Seldal - doradcy ds. produkcji, który jest technicznie odpowiedzialny za ten nowoczesny obiekt:

"Profesjonalny wykonawca z Polski. Na podkreślenie zasługuje fakt, że mamy fantastycznego wykonawcę, który buduje fabrykę; polską firmę KPB (Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane). Wszystko pod linijkę i wykonane w imponujący sposób. Z uśmiechem mówi bardzo zadowolony doradca ds. produkcji Seldal.”

Oryginalny materiał znajduje się na stronie internetowej norweskiej firmy REI (Risa Eiendom & Invest), która zajmuje się m.in. obsługą inwestorską.

Budowana przez nas wytwórnia zaprojektowana została jako nowoczesny obiekt przemysłowy – specjalistyczny, z wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań inżynierii budowlanej i architektury.

Skalę i złożoność tej inwestycji obrazują na bieżąco uzupełniane zdjęcia dostępne na stronie internetowej AS Betong oraz w naszej galerii

Oryginalna informacja z witryny firmy REI

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice