Konkurencyjna oferta spółek Grupy KPB

  

2013

17

sty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firm działających pod szyldem KPB.

Polecamy promocyjne oferty przygotowane przez spółki KPB - Handel oraz KPB-Development.

Hurtowania materiałów budowlanych KPB-Handel Sp. z o.o. oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych oraz rozwiązań systemowych potrzebnych do budowy lub remontu wszelkiego typu obiektów "od fundamentu aż po dach".

 

W ramach zimowej promocji KPB-Handel oferuje najwyższej jakości bloczki z betonu komórkowego marki YTONG

 

W sprzedaży również pustaki siporex marki SOLBET, oraz wiele innych produktów w konkurencyjnych cenach

 

 


 

Działalność firmy KPB-Development Sp. z o.o.  związana jest z procesem realizacji inwestycji budowlanych w branży deweloperskiej.

Oferowane mieszkania i apartamenty projektowane są tak, by zaspokoić potrzeby klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę.

Wyróżnikami inwestycji prowadzonych przez spółkę KPB - Development są przede wszystkim: szeroka i zróżnicowana oferta mieszkań i lokali użytkowych, oryginalne projekty architektoniczne oraz aranżacje wnętrz, które cechuje optymalizacja rozwiązań przestrzennych i funkcjonalnych.

 

 

Aktualnie trwa noworoczna wyprzedaż mieszkań

na "Osiedlu Parkowym" w Krośnie

 

 

 

Ponadto w związku z końcem poszczególnych etapów inwestycji prowadzonych w ramach realizacji osiedla "Słoneczna Kotlina" w Jaśle,

ostatnie wolne mieszkania dostępne są w promocyjnych cenach

 

 


 

KPB - Ślusarnia Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych, obiektów kubaturowych zarówno zgodnie z projektem Inwestora, jak i produkcję obiektu razem z projektem i pozwoleniem na budowę. 

Spółka KPB - Materiały Elektryczne oferuje bogaty asortyment z branży elektrotechnicznej oraz prowadzi wypożyczalnię maszyn i urządzeń, która w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem dostępnym w Zakładzie Produkcyjno-Sprzętowym jest największą tego typu ofertą w Krośnie.

 

Więcej o produktach i usługach Grupy KPB >>

 
Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice