Budujemy pozytywne otoczenie już od 45 lat

  

2014

8

maj

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA powszechnie znane pod skróconą nazwą KPB, jest nie tylko jednym z wielu podmiotów gospodarczych mających swoją siedzibę na terenie miasta Krosna.

Firma KPB to już uznana marka regionu podkarpackiego, której budowy pozytywnie zmieniają oblicze nie tylko Podkarpacia już od 45 lat.

Od początku istnienia firmy, główną usługą stanowiącą jej specjalizację jest generalne wykonawstwo od podstaw kompletnych obiektów budowlanych, szczególnie wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Od 1969 roku Przedsiębiorstwo oddało do użytku na terenie samego miasta Krosna ponad 10 tys. mieszkań. Wzbogaciło także zasoby mieszkaniowe w innych częściach regionu: w Rzeszowie, Jaśle, Sanoku, Dukli, Jedliczu, Iwoniczu Zdroju, Rymanowie, Rymanowie Zdroju, Solinie.

Poza Podkarpaciem Przedsiębiorstwo było wykonawcą budynków mieszkalnych dla potrzeb Huty Katowice /osiedle Zamkowe w Będzinie/, na terenie Warszawy /budynki mieszkalne przy Placu Krasińskich, osiedle mieszkaniowe „Rodzina Połanieckich”, osiedle przy ulicy Kaliskiego/ a także w Krakowie.

Dzisiaj to praktycznie KPB jest głównym wykonawcą największych inwestycji deweloperskich w Krośnie („Osiedle Parkowe”, „Osiedle Generalskie”, bloki TBSu), czy jak dotąd jedynej realizowanej inwestycji w Jaśle pod nazwą „Słoneczna Kotlina”.

Można powiedzieć, że budowlańcy z KPB o budowaniu mieszkań „wiedzą wszystko ”.

Przez lata zmieniały się normy, standardy i technologie budowania. Dzisiejsze inwestycje mieszkaniowe projektowane są według najnowszych trendów, co przedkłada się na wyższy stopień trudności i jakości ich wybudowania.

Czy Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane jest w stanie temu sprostać?

Z pewnością tak i to w 100 procentach!

 

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu o naszej firmie pt. "BUDUJEMY POZYTYWNE OBLICZE NASZEGO REGIONU" /plik do pobrania poniżej/.

Materiały do pobrania

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice