Budowa sali tańca Sanockiego Domu Kultury

  

2010

12

lis

Nasza firma jest generalnym wykonawcą inwestycji pn.: "Rozbudowa budynku Sanockiego Domu Kultury o salę tańca w ramach projektu Roztańczone pogranicze. Modernizacja infrastruktury kulturowej w Sanoku i Medzilaborcach”.

Przedsięwzięcie obejmuje wykonanie w technologii tradycyjnej dodatkowego segmentu użytkowego Domu Kultury z Salą Tańca, jako modułu konstrukcji budowlanej.

Zaprojektowano go w formie dwukondygnacyjnej, z dachem o konstrukcji stalowo-drewnianej, o ścianach murowanych, izolowanych cieplnie i dźwiękowo.

Wyposażenie sali w sprzęt elektroakustyczny wraz z dedykowanym wystrojem niezbędnym do nauki tańca w aspekcie technicznym i ekonomicznym, ocenia się jako odpowiadające aktualnym standardom i optymalne dla tego typu obiektu.

Parametry projektowanego segmentu:

Powierzchnia:

- Całkowita-433,94 m2,

- Zabudowy-284 m2,

Wyposażenie sali stanowi:

- oświetlenie oraz sprzęt elektroakustyczny z systemem zapisu i osprzętem estradowym, 

- sufit podwieszany w okleinie bukowej o pow. 222,7m2 z ustrojem akustycznym i obiciem ściennym w postaci luster.

Przyjęte rozwiązania techniczne są najbardziej optymalne z punktu widzenia prawidłowej realizacji projektu, co warunkuje wielkość posiadanego terenu, jego ukształtowanie oraz sąsiedztwo zabudowy.

Inne szczegóły znajdziesz w zakładce Realizacje

 

Budowa sali tańca SDK

Pierwsze cztery grafiki są wizualizacjami nowej sali. Kolejne zdjęcia obrazują początkowy etap relizacji (01- 04. 2010r)

źródło: Sanocki Dom Kultury

Rozbudowa Sanockiego Domu Kultury

09.2010r

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice