Budowa Roku Podkarpacia 2011 dla realizacji KPB w Krośnie SA

  

2012

26

cze

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A. zostało laureatem nagrody pierwszego stopnia oraz uzyskało tytuł „Budowa Roku Podkarpacia 2011” w kategorii - obiekty przemysłowe za realizację jako Generalny Wykonawca Budynku produkcyjno-handlowo-biurowego GEO-EKO w Sanoku.

Statuetka dla KPB w Krośnie SA - nagroda I stopnia i tytuł

 

 

Szczegóły realizacji obiektu dla Geo-Eko >>

Ponadto Kapituła Konkursu uhonorowała również inną sanocką inwestycję, podczas realizacji której, KPB w Krośnie SA było wykonawcą części robót. W kategorii - zabytki kultury materialnej, specjalne wyróżnienie zostało przyznane Galicyjskiemu Rynkowi w Sanoku >>.

Dwunasta edycja konkursu "Budowa Roku Podkarpacia" stała się szczególną okazją do zaprezentowania obiektów zrealizowanych i przekazanych do użytku w 2011 roku, o wyjątkowym charakterze zarówno pod względem skali przedsięwzięcia jak również asortymentu i poziomu wykonanego zakresu robót.

Zrealizowany obiekt przez KPB w Krośnie SA zdobył tytuł Budowa Roku Podkarpacia 2011

Jesteśmy dumni z wyróżnienia, które docenia wysoki poziom naszego wykonawstwa, oraz obiektywnie potwierdza przynależność KPB w Krośnie SA do czołówki wykonawczych firm budowlanych na Podkarpaciu.

 

Zobacz folder konkursowy>>  Budowa Roku Podkarpacia 2011 - folder konkursu

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom procesu budowlanego na czele z naszym personelem technicznym.

 

Gala przyznania wyróżnień Budowa Roku Podkarpacia 2011

W imieniu Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego statuetkę i dyplom odebrał Grzegorz Kowalewicz - Dyrektor Realizacji

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice