Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Brzozowie.

  

2010

19

cze

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA jest generalnym wykonawcą kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Słonecznej w Brzozowie. Na terenie kompleksu znajdą zastosowanie, po raz pierwszy w województwie podkarpackim, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Basen oraz brodzik będą wykonane ze stali nierdzewnej wg austriackich rozwiązań.

Woda w basenach będzie podgrzewana przez 4 miesiące w roku, co umożliwi korzystanie z kąpieliska w sezonie bez względu na kaprysy pogody.

Jego trzon będzie stanowił basen rekreacyjny z niecką ze stali nierdzewnej o maksymalnej długości 35 m, szerokości 27 m i powierzchni lustra wody 690 m2.

Do basenu będzie prowadziła zjeżdżalnia rynnowa długości ponad 57 m oraz brodziki przejściowe z natryskami.

Ponadto w basenie znajdą się: 3 gejzery powietrzne, sztuczna wyspa, laguna, 10 ławeczek i 6 leżanek z masażem powietrznym, 8 stanowisk masażu ściennego oraz 4 do masażu karku. Zostaną też wyznaczone 4 tory pływackie.

Także ze stali nierdzewnej będzie zbudowany trójpoziomowy brodzik dla dzieci o głębokości 0,15 – 0,3 m i powierzchni lustra wody wynoszącej 67 m2. W brodziku znajdą się też inne atrakcje: zjeżdżalnie, przejścia, sztuczna wyspa oraz tryskający wodą "nosorożec Bubu".

W skład kąpieliska wejdą też: plaża o pow. 863 m2, wyposażony plac zabaw z poliuretanu o pow. 334 m2, dwa korty tenisowe o nawierzchni ze sztucznej trawy, dwa boiska do siatkówki plażowej, budynek z szatniami i natryskami oraz stacja uzdatniania wody.

Zapraszamy do obejrzenia nanowszych zdjęć z placu budowy poniżej:

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Brzozowie (czerwiec 2010r)

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Brzozowie (czerwiec 2010r)

Projekt i wykonanie: Media Partner / Reklama / Katowice